Отправить резюме

Ціни в Кракові: продукти харчування

Робота в Польщі – це один з найкращих варіантів, які є в наш час. Тому багато наших співвітчизників обирають саме його. Значна їх частина працює у Кракові. Тому актуальними питаннями перед поїздкою будуть: «Які ціни в Кракові на продукти? Дорожче ніж у нас або дешевше? Чи доведеться міняти нам звичний режим харчування через ціни?» На ці питання ми постараємося дати відповідь у цій статті.

Отже, ціни на продукти. Спробуємо привести ціни за одиницю ваги - літр і кілограм, тому як так зручніше перераховувати в звичну для вас тару (хтось любить закуповуватися пачками по півкіло, хтось по 300 грам, а хтось блоками по 5 кг). І, само собою, в кожному магазині ціни різні, плюс деякі продукти можна взяти за акційною ціною, і це потрібно розуміти, але по плюс-мінус в середній ціні зорієнтувати вас спробуємо (і так, зовсім елітні продукти, типу ковбас по 99 злотих за кілограм , які продаються в окремих магазинах, ми не враховували, так що заздалегідь вибачте).

 

Хлібобулочні вироби:

Хліб - приблизно 2-2,5 злотих за буханку, можна знайти як дешевше, так і дорожче.

 

М'ясо:

  • Курка
  • ніжки - 8-10 злотих за кіло;
  • філе - близько 15 злотих за кіло;
  • печінка - 6-8 злотих;
  • Свинина - в будь-якому вигляді обійдеться приблизно в 12-15 злотих за кіло;
  • Яловичина ж дорожче, щось близько 15-20 злотих;
  • Індичатина - приблизно 13-18 злотих за кілограм.

Риба:

  • Оселедець - консервована приблизно 15 злотих за кіло, маринована в пластиці - близько 25 злотих за кіло;
  • Свіжа риба на вагу - дуже великий розкид цін, усі описати не так то просто) Форель і лосось, наприклад - від 20 злотих за кіло, хек і минтай дешевше;
  • Копчена риба - від 14 і вище.

 

Яйця - від 3-х злотих за десяток, дешевше не знаходили.

 

Ковбаси й Сосиски:

  • Сосиски, в залежності від кількості м'яса в них, в середньому обійдуться близько 15 злотих за кілограм;
  • Ковбаски - залежить від типу, в середньому близько 20-ти злотих за кілограм;
  • Ковбаси - ціна також залежить від типу, але приблизно 25 злотих за кіло (тобто дешевше, є і дорожче).

Крупи / Каші:

  • Рис - можна знайти за 2-3 злотих за кіло, при цьому більш ніж нормальної якості;
  • Гречка - близько 4-5 злотих за кілограм;
  • Вівсянка - можна знайти від 4-х злотих за кг, але частіше за все ціна буде коливатися від 6-ти до 8 злотих.
  • Макарони - в основному від 2-х злотих за кіло.

 

Цукор і Борошно - 2 + злотих за кіло, Сіль - менше злотого.

 

Молочна продукція:

  • Молоко - 1,5-2 злотих за літр
  • Кефір - реально знайти приблизно за 2 злотих за літр, але в основному ціна трохи більше - від 3-х за літр;
  • Сметана - 6-8 злотих за літр, тобто баночка 400г - приблизно 2,5-3,5 злотих;
  • Йогурти - залежить дуже від виробника, наприклад щось з ТМ магазинів можна взяти за 4 злотих за літр, Danone ж починається від 8 злотих і далі;
  • Сир - ціни стартують від 8-ми злотих за кіло (Потрібно відразу сказати, що хороший сир купити можна від 18 злотих за кг (є і дешевше, але реально його краще не їсти), але, в мережі Biedronka, часто можна зустріти акційну гауду за 13 злотих за кіло, яка дуже навіть хороша.);

 

Напої:

  • Напуй (це як сік, тільки з половиною таблиці Менделєєва в складі) - ціни стартують від смішних, на кшталт 50 грошів за літр, але пити щось дешевше 2-3-х злотих за літр не радимо;
  • Сік - ціни від 2-х злотих за літр, 100% -е соки можна взяти приблизно за 3 злотих за літр;
  • Чай ... тут питання дуже важке, тому що знайти нормальний заварний чай навіть у великих магазинах досить складно. Реально щось путнє знайти приблизно за 5-6 злотих за пачку заварного, в пакетиках же можна взяти зовсім дешево - за 2-3 злотих за пачку з 25 пакетиків.
  • Кава - тут все простіше, найдешевша кава в Ашані, близько 4-х злотих за кіло, але, щоб не бути голослівними, просто скажемо, що краще її не брати, а ціна нормальної кави стартує від 20-ти злотих за кіло.

 

Вода:

  • Питна - приблизно 50 грошів за літр і вище;
  • Мінеральна - стартує від 30-ти грошей за літр і далі. В основному ціна приблизно 1,5 злотих за 1,5 літровуую бутилкуу.
  • Солодка / Газовані напої - залежать від якості, в основному приблизно злотий за літр, кого цікавить - Coca Cola - від 2-х злотих за літр.

 

Напівфабрикати:

  • 1)Вареники - починаються від 6-ти злотих за кг і вище.
  • 2)Пельмені - трохи дорожче вареників, від 8-ми за кг, але все залежить від якості ... особисто нам хороші пельмені поки не траплялися;

 

Консерви:

  • М'ясні - від 2-х злотих за упаковку (банку);
  • Рибні - від 1,5 злотих за упаковку (банку).

 

Солодощі:

  • Цукерки шоколадні - дешевше 20-ти за кіло знаходили, але дуже рідко;
  • Цукерки не шоколадні - від 15 злотих за кіло і далі;
  • Шоколадки - плитка шоколаду в середньому буде близько 2,5-3,5 злотих, шоколадки ж від ТМ магазинів в основному не дуже хороші, правда дешевше, близько 1,5 злотих за плитку.
  • Печиво чомусь в основному тут дороге, щось близько 20-ти злотих за кіло;
  • Вафельні цукерки - від 50-ти грошей за цукерку;
  • Пряники - від 10 злотих за кіло;
  • Мед - приблизно 15 злотих за літр і далі.

 

Власне ось такі ціни. Ще раз підкреслюємо - орієнтувалися на особисті спостереження, і звіряли їх з цінами, які є у відкритому доступі.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий
captcha
Консультация по телефону

Позвонить по телефону:

Работаем без выходных

+48 223 906 303 Вызов

+‎48 221 165 873 Вызов

‎+38 067 327 33 10 Вызов

‎+38 050 337 33 10 Вызов